Tým

Bc. Filip Brodský – vedoucí CRPS

Je odpovědný za řízení oddělení rozvoje a oddělení projektového servisu, je kontaktní osobou pro podávání žádostí do systému MS2014+, věnuje se projektovým záležitostem v rámci projektů OP VVV, komunikuje s fakultami v oblasti rozvoje a zajištění asistence v rámci projektového servisu a další činnosti spojené s fungováním CRPS.

Mgr. et Mgr. Hana Galiová (nyní na MD)

Oddělení projektového servisu

Zajišťuje monitoring výzev, příležitostí pro období 2014-2020 a spravuje webové stránky projekty.ujep.cz. Účastní se vzdělávacích akcí k jednotlivým operačním programům, podílí se na přípravě vzdělávacích akcí v rámci CRPS. Dále se aktivně účastní přípravy či realizace několika konkrétních projektů.

OP VVV, OP VK,  OP Z, OP PIK

Mgr. et Bc. Jana Mikulecká

Oddělení projektového servisu

Podílí se na přípravě projektů v rámci různých dotačních programů, aktivně se účastní přípravy či realizace konkrétních projektů zejména se zaměřením na inkluzivní vzdělávání. Účastní se seminářů k jednotlivým výzvám a předává informace žadatelům daných výzev.

OP VVV, OP Z

Mgr. et Mgr. Lenka Stiborová

Oddělení projektového servisu

Zajišťuje monitoring výzev, příležitostí pro období 2014-2020 a spravuje webové stránky projekty.ujep.cz. Účastní se seminářů k jednotlivým výzvám a předává informace žadatelům daných výzev. Věnuje se přípravě konkrétních projektů.

OP VVV, OP Z

Bc. Ctirad Suchý

Oddělení rozvoje

Zajišťuje evidenci a aktualizaci databáze realizovaných a ukončených projektů. Podílí se na přípravě podkladů pro audity v rámci projektů, zajištuje sledování udržitelnosti projektů. Mezi jeho další činnosti patří podpora řešitelů projektů a zajišťování všech potřebných dokumentů k podání projektové žádosti či realizaci daného projektu. Podílí se také na přípravě podkladů za oddělení rozvoje a projektové činnosti do výroční zprávy Univerzity.

OP ŽP

Červenec 2024