Tým

Bc. Filip Brodský – vedoucí CRPS

Je odpovědný za řízení oddělení rozvoje a oddělení projektového servisu, je kontaktní osobou pro podávání žádostí do systému MS2014+, věnuje se projektovým záležitostem v rámci projektů OP VVV, komunikuje s fakultami v oblasti rozvoje a zajištění asistence v rámci projektového servisu a další činnosti spojené s fungováním CRPS.

Mgr. et Mgr. Hana Galiová (nyní na MD)

Oddělení projektového servisu

Zajišťuje monitoring výzev, příležitostí pro období 2014-2020 a spravuje webové stránky projekty.ujep.cz. Účastní se vzdělávacích akcí k jednotlivým operačním programům, podílí se na přípravě vzdělávacích akcí v rámci CRPS. Dále se aktivně účastní přípravy či realizace několika konkrétních projektů.

Specializace v rámci dotačních titulů:

OP VVV, OP VK,  OP Z, OP PIK

Mgr. et Bc. Jana Mikulecká

Oddělení projektového servisu

Podílí se na přípravě projektů v rámci různých dotačních programů, aktivně se účastní přípravy či realizace konkrétních projektů zejména se zaměřením na inkluzivní vzdělávání. Účastní se seminářů k jednotlivým výzvám a předává informace žadatelům daných výzev.

Specializace v rámci dotačních titulů:

OP VVV, OP Z

Mgr. et Mgr. Lenka Stiborová

Oddělení projektového servisu

Zajišťuje monitoring výzev, příležitostí pro období 2014-2020 a spravuje webové stránky projekty.ujep.cz. Účastní se seminářů k jednotlivým výzvám a předává informace žadatelům daných výzev. Věnuje se přípravě konkrétních projektů.

Specializace v rámci dotačních titulů:

OP VVV, OP Z

Bc. Ctirad Suchý

Oddělení rozvoje

Zajišťuje evidenci a aktualizaci databáze realizovaných a ukončených projektů. Podílí se na přípravě podkladů pro audity v rámci projektů, zajištuje sledování udržitelnosti projektů. Mezi jeho další činnosti patří podpora řešitelů projektů a zajišťování všech potřebných dokumentů k podání projektové žádosti či realizaci daného projektu. Podílí se také na přípravě podkladů za oddělení rozvoje a projektové činnosti do výroční zprávy Univerzity.

Specializace v rámci dotačních titulů:

OP ŽP

Kalendář
Květen 2024
P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2